КИЇВ (QHA) -

Технічна місія Міжнародного валютного фонду 23 березня розпочала свою роботу в Україні. Стверджується, що візит експертів присвячений обговоренню реформи Державної фіскальної служби.

Серед ключових питань на порядку денному — оцінка та рекомендації МВФ з концепції розвитку ДФС, яка була розроблена спільно з Мінфіном України. Про це повідомляється на сторінці Міністерства фінансів України в Фейсбук.

— Ми разом працюємо над запуском середньострокової реформи ДФС, яка є одним із ключових пріоритетів Мінфіну і дуже важлива для поліпшення системи адміністрування податків.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, рада директорів Міжнародного валютного фонду перенесла запланований на 20 березня розгляд питання про перегляд програми розширеного фінансування для України.

Відзначається, що терміни проведення засідання були перенесені через необхідність уточнення розрахунків з економічних наслідків заходів, прийнятих Україною у відповідь на конфіскацію українських підприємств на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. При цьому в НБУ відзначили, що співпраця з МВФ не припинена.

ФОТО: інтернет

QHA