КИЇВ (QHA) -

Солом'янський суд Києва дозволив детективам НАБУ перевірити дзвінки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в рамках розслідування справи про сумнівну закупівлю рюкзаків для МВС у фірми, пов'язаної з його сином Олександром. Про це йдеться в постанові суду від 15 серпня.

Суд дозволив НАБУ вивчити телефонні розмови міністра в період з червня 2014 по серпень 2016 року.

Олександр Аваков і колишній заступник глави МВС Сергій Чеботар фігурують у матеріалах кримінального провадження за фактом закупівлі для потреб МВС шести тисяч рюкзаків за завищеною ціною.

Національне антикорупційне бюро отримало доступ до банківських рахунків постачальника тактичних рюкзаків для МВС - компанії "Дніпровенд", яку пов'язують із сином Авакова.

У лютому цього року в Мережі з'явилося зняте прихованою камерою відео, на кадрах якого син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, імовірно, домовляється з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про постачання рюкзаків для підрозділів міністерства.

Фірма-постачальник тактичних рюкзаків для МВС пов'язана з харків'янином Володимиром Литвином, другом сина міністра МВС Арсена Авакова.

ФОТО: avakov.ком

QHA