НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

У газеті The New York Times карта з Кримом як спірною територією в складі Російської Федерації не означає визнання позиції Росії.

Про це заявила представник газети Даніель Родес Ха.

— The New York Times дотримується послідовного підходу до позначення на карті території, яка є спірною, окупованою або з яких-небудь причин дискусійною. Це завжди є делікатною проблемою. Ми вважаємо, що наша карта і наша історія дали чіткий і точний опис ситуації в Криму, — заявила вона.

Родос Ха додала, що такий підхід позначення Криму не передбачає прийняття російської позиції.

Раніше QHA повідомляло, що карта з окупованим Кримом, позначеним як спірна територія в складі Росії, збережеться в нинішньому вигляді на сайті видання The New York Times, незважаючи на критику з боку Міністерства закордонних справ України.

Раніше автор матеріалу заявив, що не має відношення до опублікованої карти, а при виході матеріалу редакція на погоджувала з ним ілюстрації до статті.

Нагадаємо, американське видання The New York Times опублікувало карту, на якій Крим позначений як "спірна територія".

Карта була розміщена в статті під заголовком: "Путінський міст до Криму може мати більше символізму, ніж руху", яка вийшла 11 листопада і стосується будівництва Керченського мосту до анексованого Криму з території Російської Федерації.

МЗС України звернулося до видання за поясненнями. Спікер відомства Мар'яна Беца заявила, що Крим є не «спірною», а окупованою територією і зажадала від видання внести правки до ілюстрації.

Джерело: РБК

QHA