МОСКВА (QHA) -

 

Російський депутат від правлячої партії "Єдина Росія" Євген Марченко закликав заборонити в РФ сайти відеоігор після трагедії у Керчі.

За словами нардепа, це допоможе молоді "не ламати психіку".

— Треба закривати сайти в Інтернеті, пов'язані з комп'ютерними іграми. Потрібно забороняти їх і закривати, щоб молодь не ламала собі психіку. Роскомнагляд вже заборонив "групи смерті" і групи руферів. Точно так само потрібно вчинити з іграми.

Марченко закликав також посилити процедуру видачі ліцензії на зброю, щоб «психічно ненормальні й асоціальні» люди не могли отримати до неї доступ. Мінімально дозволений вік для придбання вогнепальної зброї він пропонує збільшити з 18 до 21 року.

Однак пропозиція депутата не зустріла особливої ​​підтримки у росіян. Багато хто з користувачів Інтернету припустив, що це призведе до нового витка заборон в РФ.

Дехто запропонував насаджувати заборону самим російським нардепам.

 

Відзначимо, підозрюваний у нападі керчанин Владислав Росляков готувався до того, що сталося, і 8 вересня отримав дозвіл на рушницю. За декілька днів до нападу він придбав близько 150 набоїв.

З відкритих акаунтів у соціальних мережах, які ймовірно належали Владу, можна дізнатися, що у 2014 році він висловлював свої симпатії терористичному угрупованню "ДНР" і президенту РФ Володимиру Путіну.

Нагадаємо, у результаті вибухів і стрілянини 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі вбито 21 особу, ще близько 50 постраждали. При цьому, семеро постраждалих залишаються у вкрай тяжкому стані. Влада Криму вирішила їх транспортувати до Москви.

На самому півострові оголошено триденну жалобу. У зв'язку з трагедією «голова» Криму Сергій Аксенов пообіцяв, що з бюджету Росії родинам загиблих у коледжі виділять по 1 мільйону рублів, а постраждалим — по 500 тисяч рублів.

Прокуратура АРК після події порушила кримінальну справу за статтею "теракт". Росія також порушила справу за аналогічною статтею, проте пізніше перекваліфікувала статтю на "масове вбивство".

 

Джерело: spbdnevnik.ru

QHA