ВАШИНГТОН (QHA) -

 

Президент США Дональд Трамп на прес-конференції 7 листопада, після завершення проміжних виборів до Конгресу, заявив, що його попередник Барак Обама дозволив Росії анексувати Крим.
 

Відео з прес-конференції опублікував журналіст BuzzFeedNews Девід Мак на своїй сторінці в Twitter.

— Я знаю президента Росії краще. У нас була дуже хороша зустріч з Путіним (в Гельсінкі 16 липня - ред.). Ми говорили про безпеку, про Сирію, про Україну, про той факт, що президент Обама дозволив забрати більшу частину України. Це був режим президента Обами. Обама дозволив, щоб це сталося, зі мною це не має нічого спільного, — зазначив Трамп у відповідь на слова журналіста про те, що Путін анексував Крим.

 

Подібну заяву Трамп робить не вперше.

У липні 2018 го Трамп заявляв, що Обама допустив анексію Криму. Тоді Трамп зазначив, що незадоволений ситуацією на анексованому півострові.

У березні 2017 року президент США також критикував свого попередника за поведінку країни на міжнародній арені, а також згадав, що він допустив анексію Криму.

Тоді Трамп написав в своєму Twittеr, що "Росія наїхала на президента Обаму, ставала все сильнішою, відібрала Крим і додала ракет".

 

QHA