ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент США Дональд Трамп заявив, що все життя готувався до зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це він повідомив сьогодні, 6 липня, під час виступу в штаті Монтана.

— Будьте певні, усе буде добре. Чи буду я підготовленим? Повністю підготовлений. Я все життя готувався до цієї справи, — зазначив він.

За словами Трампа, у нього з Путіним можуть скластися добрі стосунки.

Очікується, що зустріч сторін відбудеться у Гельсінкі (Фінляндія) 16 липня.

При цьому, російські чиновники до зустрічі президентів готують договір, який дозволив би виправдати кроки до відновлення американо-російських відносин.

Глави країн планують обговорити роль Ірану та Сирії, оскільки Росія веде перемовини з Тегераном щодо виведення його військ з Сирії. На зайняті військами Тегерана території мають нібито увійти війська лояльні президенту Сирії Башару Асаду.

Окрім цього, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що зустріч президентів може відбутися без помічників. Посол США в Росії Джон Хантсман підтвердив намір Путіна і Трампа провести перемовини один на один, проте додав, що Трамп піде на зустріч з «широко відкритими очима» з приводу намірів Путіна.

QHA повідомляло, що ситуація в Україні стане ключовою темою зустрічі президентів США і Росії. Зустріч нібито має зменшити напруженість у міждержавних відносинах, яка виросла до масштабу часів «холодної війни».

Джерело: CNN, Bloomberg

QHA