МОСКВА (QHA) -

 

Після запуску Керченським мостом залізничного руху "у кримчан зникнуть усі проблеми з цінами", заявив севастопольському виданню «Примечания» голова комітету Держдуми РФ з фінансового ринку Анатолій Аксаков.

За його словами, ціни в анексованому Криму можуть знизитися за 6 – 9 місяців після відкриття Керченського мосту для вантажівок.

— Транспортування однієї фури через переправу обходився у 40 тисяч рублів. Якщо мати на увазі, що Крим досить густонаселений регіон, ці 40 тисяч рублів на одну фуру переростали у мільярди рублів, які перекладалися на гаманці кримчан. Думаю, не одразу, але протягом півроку — дев'яти місяців кримчани це відчують, — зазначив він.

 

Раніше самопроголошений голова Криму Сергій Аксенов заявляв, що відкриття руху для вантажного транспорту Керченським мостом не приведе до падіння цін в окупованому Криму.

QHA повідомляло, що 1 жовтня Керченський міст відкрили для руху вантажного транспорту. До цього вантажі до анексованого Криму з Росії поставлялися через Керченську поромну переправу.

Після відкриття руху для вантажівок Керченським мостом, бензовозам не дозволили проїзд. Аналітик компанії «Алгоритм Паливний інтегратор» Віктор Костюков заявив, що бензовозам не видали дозвіл на проїзд мостом, оскільки на півострові немає систем огляду.

 

Джерело: Примечания

QHA