ВАШИНГТОН (QHA) -

Заступника голови Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США Джину Хаспел призначили виконувачем обов'язків директора відомства після того, як екс-главу ЦРУ Майка Помпео затвердили на посаді держсекретаря. Про це повідомили у прес-службі ЦРУ на акаунт-сторінці у Twitter.

В опублікованій прес-службою заяві Хаспел заявила, що готова працювати з президентом США Дональдом Трампом і держсекретарем Майком Помпео.

— Під час перехідного періоду я попросила співробітників ЦРУ як і раніше бути зосередженими на нашій життєво важливої ​​місії і робити усе можливе для постачання розвідувальними даними керівництва країни, щоб Америка була сильною і захищеною, — зазначила вона.

QHA повідомляло, що 26 квітня сенат США затвердив кандидатуру Майка Помпео на посаді держсекретаря.

Помпео раніше заявив, що ніколи не визнає анексію Криму. Він також додав, що санкції проти Росії мають тривати до тих пір, поки РФ не припинить агресію в Україні.

Нагадаємо, заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що новий державний секретар США буде продовжувати політику загальної підтримки України.

QHA