СТАМБУЛ (QHA) -

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у Стамбулі відвідав разом із турецькими дипломатами міжнародну виставку оборонної промисловості «IDEF 2017». Про це повідомляє «Цензор.НЕТ».

— Кількість підписаних контрактів і меморандумів про співпрацю свідчить про те, що українська зброя і українські технології користуються попитом на світових ринках, — заявив Турчинов під час виставки.

Секретар РНБО України повідомив, що були підписані спільні проекти з виробництва боєприпасів, меморандуми про співпрацю в сфері навігації та виробництві нових літаків.

Також Олександр Турчинов відзначив деякі зразки українського озброєння, які зацікавили іноземних відвідувачів виставки.

— Великий інтерес викликав розроблений українськими вченими і конструкторами динамічний захист броні, яка захищає бойову машину від прямого попадання снаряда. Крім того, не мав аналогів на виставці безпілотний бронетранспортер «Фантом», який може точно знаходити і знищувати ціль, вести розвідку, вивозити поранених бійців у надскладних і небезпечних умовах.

Він розповів, що партнери з Туреччини проявили готовність інвестувати в українські оборонні підприємства:

— Це нові масштабні проекти, зараз ми їх обговорюємо, і сподіваюся, що від теорії перейдемо до їх втілення.

Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов на чолі офіційної делегації України перебуває з візитом у Турецькій Республіці.

ФОТО: Цензор.НЕТ

QHA