КИЇВ (QHA) -

Рада національної безпеки і оборони України затвердить нові антиросійські санкції на наступному тижні, заявив 13 квітня на XI Київському безпековому форумі секретар РНБО Олександр Турчинов, передає кореспондент QHA.

— За дорученням президента наступного тижня відбудеться Рада національної безпеки і оборони, де будуть продовжені санкції, які існують сьогодні проти Російської Федерації, і продубльовані санкції, які ввели США і європейські країни, — повідомив Турчинов.

Нагадаємо, 6 квітня США внесли до списку санкцій 38 російських бізнесменів, офіційних осіб і компаній, заявили у Міністерстві фінансів США.

Санкції, зокрема, введено проти таких олігархів, як Олег Дерипаска, Сулейман Керімов, Кирило Шамалов і Віктор Вексельберг. Також у числі тих, на кого тепер поширюються обмеження, глава "Газпрому" Олексій Міллер, директор ФСБ Микола Патрушев та інші чиновники.

Усього — 7 російських бізнесменів, 17 чиновників, а також 14 компаній, серед яких "Рособоронекспорт", EN+Group, "Ренова" і "Газпром Буріння".

QHA