АНКАРА (QHA) -

МЗС Туреччини звернувся до керівництва Росії з вимогою видати Анкарі терориста марксистської організації "Народна партія визволення Туреччини" Міхрача Урала.

Про це повідомляє агентство "Анадолу".

— Терорист Міхрач Урал взяв участь в Конгресі сирійського національного діалогу в Сочі за підробленими документами, — повідомив глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу.

За його словами, Анкара зажадала від Москви видачі терориста. 30 січня Туреччина зажадала від Росії роз'яснень з питання участі терориста Міхрача Урала в конгресі щодо Сирії.

Згідно з дипломатичними джерелами, делегація Туреччини в Сочі звернулася до організаторів заходу в особі МЗС і Міністерства оборони РФ з вимогою роз'яснити причини присутності серед учасників конгресу терориста Міхрача Урала, розшукуваного за участь у теракті 2013 року в районі Рейханли турецької провінції Хатай, у результаті якого загинуло 52 людини.

Представники Туреччини відзначили, що ім'я Міхрача Урала не фігурувало в узгодженому списку учасників конгресу. Турецька делегація висловила стурбованість у зв'язку із присутністю терориста в залі, де проходив конгрес, і зажадала від російської сторони роз'яснень. Російська сторона у відповідь пообіцяла, що детально вивчить причини того, що сталося і проінформує турецьку сторону про результати.

Нагадаємо, раніше Анкара відкинула чутки про можливе розміщення військовослужбовців з РФ на своїй території у зв'язку із закупівлею зенітно-ракетного комплексу С-400.

QHA