АНКАРА (QHA) -

Популярне турецьке видання Timeturk опублікувало статтю, яка присвячена четвертій річниці Революції Гідності та долі кримських татар.

Автор статті "Четверта річниця Майдану в Україні" Алі Джура нагадує турецьким читачам хронологію подій 2013-2014 рр. і повідомляє, що Революція Гідності вплинула на хід міжнародної політики.

— Саме після цієї революції Росія, яка підтримувала авторитарний режим Януковича, окупувала Крим і почала військові дії на сході України. Жертвами цієї агресивної політики стали українці та кримські татари, — пише журналіст.

Автор зазначає, що ці два народи разом виступили проти окупації Криму.

— Коли на півострів вторглися російські війська без розпізнавальних знаків, так звані "зелені чоловічки", кримські татари та українці виступили проти анексії Криму, — йдеться в публікації.

Алі Джура пише, що, незважаючи на військовий конфлікт з Росією, сьогодні Україна на чолі з наймолодшим прем'єр-міністром країни Володимиром Гройсманом намагається подолати економічну кризу. У цьому Києву допомагають західні країни, які ввели санкції проти Росії через анексію Криму і вторгнення на Донбас.

Нагадаємо, сьогодні впливовий американський журнал Newsweek опублікував статтю, яка присвячена переслідуванням кримських татар владою Росії.

Американський журналіст Падрейг Рейді, що побував у Києві, наводить історії кримських татар, які опинилися після анексії Криму в українській столиці.

Джерело: Timeturk

QHA