ВАШИНГТОН (QHA) -

Президенти США і Росії Дональд Трамп і Володимир Путін під час перемовин у Гельсінкі домовилися про зустріч помічника президента США з національної безпеки Джона Болтона зі своїм російським колегою. Про це повідомила представник Білого дому Сара Сандерс.

Сара Сандерс не повідомила, з ким саме має зустрітися Джон Болтон.

— Єдина конкретна угода, яка була досягнута, полягала у тому, що дві команди з національної безпеки — як зі Сполучених Штатів, так і з Росії — продовжать працювати. Можу вам сказати, що посол Болтон планує провести зустріч зі своїм колегою з Росії наступного місяця, окрім зустрічей з іншими європейськими союзниками для подальшого обговорення, — цитує прес-служба Білого дому Сандерс.

За її словами, більше ніяких письмових або усних домовленостей під час зустрічі президентів не було досягнуто.

Нагадаємо, 16 липня у столиці Фінляндії відбулася зустріч президентів США і РФ Дональда Трампа і Володимира Путіна. Глава США на прес-конференції зазначив, що своєю зустріччю президенти поклали «гарний початок» у відносинах між країнами.

QHA повідомляло, що Кремль змінив висловлювання президента РФ щодо проведення Росією «референдуму» в анексованому Криму.

Так, на спільній прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом у Гельсінкі Володимир Путін сказав: «Ми вважаємо, що ми провели референдум у суворій відповідності з міжнародним правом, до статуту ООН». Однак прес-служба прибрала друге «ми», змінивши суть висловлювання Путіна.

QHA