МІНСЬК (QHA) -

Верховний суд Білорусі засудив українського журналіста Павла Шаройка більш ніж до восьми років позбавлення волі, звинувативши його у шпигунстві.

Про це журналістам повідомив посол України в Білорусі Ігор Кизим. За його словами, зараз Шаройко знаходиться в СІЗО КДБ.

— Днями його відвідав український консул, на умови тримання засуджений не скаржиться, — розповів посол.

Він додав, що з Шаройко також бачилася його дружина.

Відзначимо, що Павлу Шаройко висунуто обвинувачення за статтею 358 Кримінального кодексу Республіки Білорусь (шпигунство).

Раніше QHA повідомляло, що Мінськ готовий обміняти обвинуваченого у шпигунстві українського журналіста Павла Шаройка на затриманого в Україні білоруса Юрія Політика.

Кореспондента "Українського радіо" Шаройка затримали у Мінську 25 жовтня 2017 року. У Комітеті держбезпеки Білорусі заявили, що він створив агентурну мережу з числа громадян країни, які за винагороду збирали для нього відомості "розвідувального характеру у військово-політичній сфері".

Юрія Політика затримали під час виїзду до Білорусі 16 червня 2017 року. Чоловіка звинувачують у шпигунстві. За версією правоохоронців, він збирав інформацію про білорусів, які воюють на Донбасі, і наявності протитанкових ракет у ЗСУ.

Джерело: tut.by

QHA