ЛОНДОН (QHA) -

Інтерв'ю росіян Олександра Петрова і Руслана Боширова, підозрюваних в отруєнні Сергія і Юлії Скрипаль, нагадали главі МЗС Великобританії Джеремі Ханту російських військових "відпускників", які вторглися в Україну.

Про це британський чиновник повідомив у Twitter.

За словами Міністра, останнього разу російські військові стверджували, що вони знаходилися у відпустці у 2014 році на Донбасі. Хант закликав призупинити дезінформацію з РФ.

— Останнього разу російські військові стверджували, що вони у відпустці, коли у 2014 році вторглися в Україну. Настав час зупинити фейкове телешоу — світ викрив Росію.

Раніше прес-секретар Міністерства закордонних справ Великобританії заявив, що інтерв'ю Олександра Петрова і Руслана Боширова в ефірі пропагандистського російського телеканалу Russia Today тільки переконало керівництво Великобританії, що ці люди є офіцерами військової розвідки РФ.

Нагадаємо, російський телеканал RT опублікував інтерв'ю з підозрюваними в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки у Солсбері Олександром Петровим і Русланом Бошировим.

Петров і Баширов відзначили, що у Солсбері вони перебували у якості туристів і їздили подивитися на кафедральний собор. Вони повідомили, що не знали, хто такий Скрипаль і не знали, чи були вони біля його будинку і у них не було з собою нервово-паралітичної речовини «Новачок».

QHA