МОСКВА (QHA) -

Замовник будівництва Керченського мосту в окупованому Криму ФКУ «Упрдор «Тамань» вимагає від управління відомчої охорони Міністерства транспорту Росії виплатити штраф за неналежне виконання обов'язків за контрактом у розмірі 22,5 мільйона рублів.

Так, окупанти можуть не встигнути вчасно закінчити роботи ыз органызацыъ безпеки на автодорозі Керченського мосту, а саме до 30 квітня, як прописано у контракті.

У лютому 2017 року замовник уклав із структурою Мінтрансу РФ контракт на 4,5 мільярда рублів на виконання робіт щодо забезпечення транспортної безпеки автодороги. Окупанти вказали у контракті, що до 30 квітня 2018 року на автодорозі мають бути побудовані КПП, оглядові естакади, а також встановлені системи огляду, фото- і відеоспостереження, ідентифікації та охоронної сигналізації.

Так, держекспертиза висунула зауваження до проекту будівництва та зобов'язала усунути їх до 30 квітня 2018 року.

QHA повідомляло, що окупанти порахували вартість утримання Керченського мосту.

Нагадаємо, деякі експерти вважають, що Керченський міст буде дуже швидко зруйнований.

Як заявив еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія — право — людина» Олексій Василюк, затіяна російським президентом Володимиром Путіним ідея побудувати міст з РФ на анексований півострів — це «гроші на вітер».

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко раніше заявив, що будь-яка компанія, яка причетна до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

Джерело: РБК

QHA