ВАШИНГТОН (QHA) -

Нові санкції проти РФ передбачають заборону на експорт в Росію технологій, більшість з яких пов'язані з нацбезпекою. Про це повідомив співробітник Державного департаменту США.

Новий пакет санкцій також торкнеться близько 70% російської економіки і 40% робочої сили. При цьому, заборони на експорт застосують до всіх державних або інших підприємств РФ, які підтримують владу.

Разом з тим, під санкції не потрапить обладнання для Міжнародної космічної станції (МКС) і запчастини до комерційних авіалайнерів.

За словами чиновника, якщо двостороння торгівля між РФ і США у 2013 році становила $38 млрд, то на сьогодні ця сума значно менша. Експорт США складається з машинобудування і технічних товарів, а імпорт з Росії — перш за все з нафтопродуктів.

Співробітник Держдепу США підкреслив, що немає ніяких протиріч у тому, що президент США Дональд Трамп хоче налагодити відносини з РФ, а Конгрес має намір застосовувати до Росії санкції.

QHA повідомляло, що США не скасують санкції проти Росії до тих пір, поки анексований Крим не повернуть до складу України. Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що США не визнають анексію півострова.

Джерело: The Washington Post

QHA