СТРАСБУРГ (QHA) -

Росія ніколи не виконуватиме резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи щодо України. Про це сьогодні, 26 квітня, заявив глава комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Леонід Слуцький у Страсбурзі.

Слуцький також зазначив, що під час засідання комітету розраховує на "конструктивну співпрацю між Росією і Радою Європи".

На питання про те, як йому вдалося приїхати у Страсбург, перебуваючи під санкціями, Слуцький відповів, що санкції не поширюються на участь в роботі міжнародних організацій.

— Санкції передбачають, що брати участь в роботі громадських організацій можна, а Рада Європи відноситься до числа цих організацій, міжнародних, — заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) ухвалила резолюцію, в якій визнала окупацію Росією непідконтрольних уряду України територій Донбасу.

Члени ПАРЄ практично одноголосно підтримали дві поправки під час розгляду українського блоку. Зокрема про те, що неконтрольовані урядом території Донецької та Луганської областей є «тимчасово окупованими територіями, які контролюються Російською окупаційною адміністрацією».

Раніше віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко пообіцяла порушити питання масових обшуків в кримському Білогірську на засіданні ПАРЄ.

Джерело: Укрінформ

QHA