ЛЕ ГРАН-САКОНЕКС (QHA) -

Європейський мовний союз (EBU) не має наміру вводити обмежувальні заходи для України і відстороняти українських представників від участі в Євробаченні. Про це повідомляє видання «Німецька хвиля», посилаючись на коментарі джерела в EBU.

У союзі підтвердили, що слова критики рішення СБУ про заборону в'їзду до України російській учасниці, сказані генеральним директором Інгрід Дельтенре, у швейцарському таблоїді були приведені правильно, однак висновки про обмежувальні заходи є домислом журналістів.

— Ми напружено працюємо над тим, щоб всі 43 учасники Євробачення змогли виступити на конкурсі цього року, — заявили в EBU.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, директор Європейського мовного союзу (EBU) Інгрід Делтенре у коментарі швейцарському таблоїду Blick висловила обурення «використанням конкурсу в політичних цілях», маючи на увазі заборону на в'їзд в Україну російській учасниці.

Співачці Юлії Самойловій, яка повинна була представляти Росію на Євробаченні-2017, СБУ офіційно заборонила в'їжджати на територію України протягом трьох років. Причиною послужило те, що співачка Самойлова у 2015 році виступила в окупованому Криму, тим самим порушивши законодавство України.

Директор пісенного конкурсу Йон Ола Санд безпосередньо перед рішенням СБУ підкреслив, що українська влада може сама у рамках чинного законодавства прийняти рішення про допуск до Євробачення-2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової, і керівництво конкурсу зобов'язане поставитися до цього рішення з повагою.

ФОТО: інтернет

QHA