АНКАРА (QHA) -

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган переможе на дострокових президентських виборах вже у першому турі, заявив заступник прем'єр-міністра країни Бекір Боздаг.

За його словами, необхідність проведення другого туру не буде навіть стояти на порядку денному.

— Дострокові вибори позитивно вплинуть на економіку. Не буде необхідності проводити другий тур. Результат президентських виборів вже зараз визначено після реакції ринків, — повідомив він.

Заступник глави уряду зазначив, що ринки позитивно відреагували на оголошення дострокових виборів, а це свідчить про те, що економіка Туреччини піде у правильному напрямку після голосування.

Нагадаємо, вчора Ердоган заявив, що в Туреччині 24 червня відбудуться позачергові вибори президента і парламенту. Ця заява була озвучена за підсумками зустрічі президента з лідером Партії націоналістичного руху Девлетом Бахчелі.

Раніше QHA повідомляло, що Девлет Бахчелі закликав провести в країні 26 серпня дострокові президентські і парламентські вибори. Лідер турецьких націоналістів заявив, що в річницю перемоги у битві при Малазгирті турецький народ "може обрати і президента, і депутатів, давши тим самим заслужений урок ворогам Туреччини".

Джерело: Hurriyet Daily News

QHA