ГЕЛЬСІНКІ (QHA) -

У Фінляндії вирішили тимчасово відновити контроль на кордонах з іншими країнами Європейського союзу через зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна. Про це повідомили у прес-службі уряду Фінляндії.

— Фінляндія відновить тимчасовий прикордонний контроль на своїх внутрішніх кордонах ЄС, щоб підтримати заходи безпеки для зустрічі президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна. Внутрішній прикордонний контроль розпочнеться у п'ятницю 13 липня о 12:00 і завершиться у вівторок, 17 липня о 12:00, — йдеться у повідомленні.

Особлива увага приділятиметься тим, хто прибуває до Фінляндії через аеропорт Фантаа і морські порти Гельсінкі й Турку. Перевірки будуть вибірковими. У першу чергу, перевіряти будуть іноземців, які викликали підозру в спецслужб.

— Пасажири не зобов'язані перевозити якісь додаткові проїзні документи під час перетину внутрішніх кордонів. Єдина зміна полягає у тому, що всі пасажири мають бути готові до можливого прикордонного контролю і моніторингу імміграції на внутрішніх кордонах.

Нагадаємо, зустріч президентів США і РФ відбудеться у Гельсінкі 16 липня.

Раніше Дональд Трамп заявив, що все життя готувався до зустрічі з Володимиром Путіним.

QHA повідомляло, що ситуація в Україні має стати ключовою темою зустрічі президентів США і Росії. Зустріч нібито має зменшити напруженість у міждержавних відносинах, яка досягла масштабу часів «холодної війни».

QHA