КИЇВ (QHA) -

Український незалежний центр політичних досліджень 23 травня презентував видання "Зелена книга. Державна політика щодо Криму", яке містить аналіз державної політики у сфері реінтеграції окупованого півострова, а також рекомендації щодо підвищення її ефективності, передає кореспондент QHA.

— Це не енциклопедія, ми деяких речей не торкнулися, але намагалися залучати колег і партнерів з Української Гельсінської спілки, фонду "Відкрита політика", які займаються питаннями освіти і прав людини. Окрім того, ми проаналізували питання інформаційної політики, санкцій, економічної політики, тобто усі ті кроки, які сьогодні має робити держава, — повідомила на презентації видання експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко.

У свою чергу, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров зазначив, що видання має бути у кожного народного депутата, оскільки дає уявлення про недосконалість державної політики у сфері реінтеграції Криму.

— Я б хотів, щоб це дослідження було у моїх колег-депутатів, оскільки як мінімум тут наочно можна побачити те неоране поле роботи, яка має робитися. Ще є дуже багато сфер, які потрібно врегулювати, — вважає Чубаров.

Нагадаємо, 18 січня Верховна Рада України ухвалила закон про деокупацію Донбасу, в якому Росію визнали країною-окупантом. У законі також згадується необхідність активізації політики щодо реінтеграції Криму.

QHA