КИЇВ (QHA) -

Союз ветеранів АТО має намір провести всеукраїнську акцію "Кабмін, поверни землю учасникам АТО!". Акція відбудеться під час засідання уряду 17 січня, о 10:00.

Як повідомляють організатори акції, штучне обмеження видачі земельних ділянок учасникам АТО поставило хрест на цій майже єдиній реально діючій пільзі для учасників бойових дій у зоні АТО.

— Штучне обмеження оформлення земельних ділянок учасниками АТО співвідношенням у 25% від площі земель, реалізованих за попередній період на відкритих аукціонах відповідними управліннями Дергеокадастрів, поставило хрест на цій майже єдиній реально діючій пільзі для АТОвців, — повідомили вони.

За їхніми словами, кількість дозволів на розробку технічної документації, наданих учасникам АТО регіональними управліннями Дергеокадастрів, скоротилося у десятки, а в деяких областях у сотні разів.

— Кожен учасник АТО може переконатися в результатах дії цієї постанови — треба тільки навідатися до місцевого управління Дергеокадастру і спробувати оформити земельну ділянку для себе у власність в межах безоплатної приватизації. Раніше це було хоч і важко, і довго — але реально, а зараз — просто неможливо, — нарікають вони.

Нагадаємо, 10 січня ветерани АТО вийшли з протестом під стіни Кабміну та Мінсоцполітики проти постанови №413, яка блокує механізм отримання землі учасниками антитерористичної операції.

У заході взяли участь ветерани 86 організацій з Харківської, Полтавської та Київської областей.

Джерело: svato.kh.ua

QHA