КИЇВ (QHA) -

Окрім припинення залізничного сполучення з РФ, необхідно розглянути питання щодо припинення руху автобусного транспорту.

Про це заявив перший заступник представника президента України в АРК Ізет Гданов на своїй сторінці у Facebook коментуючи пропозицію міністра інфраструктури Володимира Омеляна про призупинення залізничного пасажирського сполучення з РФ.

У коментарі українським ЗМІ, Гданов зазначив, що його ініціатива обумовлена ​​низкою причин. За його словами, головна мета такої пропозиції це убезпечити громадян України

— Підставою для такої ініціативи стали безпека громадян України і української території, а також "припинення усіх, по можливості, взаємин і, зокрема, сполучень з агресором". Росія захопила частину наших територій, у нас війна. Нічого хорошого від окупанта ми не чекаємо, — сказав Гданов.

Чиновник зазначив, що припинення автобусного сполучення є тривалим тиском на агресора та ізоляція неадекватного сусіда, який не поважає визнані світовою спільнотою кордони нашої держави.

— Такі кроки має робити увесь цивілізований світ, щоб Росія відчувала наслідки свого міжнародного бандитизму, — додав він.

Раніше повідомлялося, що міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що Київ підготував низку контрзаходів щодо того, що відбувається з боку Російської Федерації на окупованих територіях і в Азовському морі. До цього комплексу заходів входить і припинення залізничного сполучення з Росією.

У свою чергу, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров відзначив, що цей крок є запізнілим.

Джерело: Апостроф

QHA