ВАШИНГТОН (QHA) -

 

Обрана до Конгресу штату Міннесота від демократичної партії мусульманка Ілхан Омар заявила, що після вступу на посаду відстоюватиме право на носіння хіджабу, передають "Єврейські новини".

— Покривати голову хіджабом — мій особистий вибір, він захищений законодавчо, — зазначила Омар.

 

Її підтримала колега-мусульманка, член Конгресу США штату Мічиган Рашида Тлаід, лідер і голова правління демократичної партії.

Заборону на головні убори в Палаті Представників застосували у 1837 році. Скасування заборони також дозволить євреям носити кіпу.


Нагадаємо, у цьому році до Конгресу США вперше обрали двох мусульманок. Так, Ільхан Омар втікла з Сомалі разом зі своєю сім'єю. Однак перед тим, як переїхати до США, вона жила у таборі для біженців у Кенії протягом чотирьох років.

 

QHA повідомляло, що з Конгресу США може піти республіканець Дана Рорабахер, який публічно підтримує російського президента Володимира Путіна. Його може змінити демократ Харлі Руда. Республіканець у 2014 році публічно виправдовував анексію Криму. Якщо демократи візьмуть під контроль Палату представників у січні, можуть початися перевірки зв'язків Рорабахера з Кремлем.

 

Джерело: Єврейські новини

QHA