КОПЕНГАГЕН (QHA) -

У столиці Данії Копенгагені розпочала роботу друга Міжнародна конференція з питань реформ в Україні, повідомляють світові ЗМІ.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Twittter повідомив, що провів зустріч зі своїм британським колегою.

За його словами, Лондон підтримує курс реформ в Україні.

У свою чергу глава зовнішньополітичного відомства Великобританії Боріс Джонсон зазначив, що Україна зробила рішучий крок на шляху свободи і демкоратії та додав, що Лондон завжди готовий підтримати Київ.

Тим часом, міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу також прибув у Коппенгаген.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман опублікував на своїй сторінці у Facebook пряму трансляцію засідання конференції.

Конференцію відкрили прем'єр-міністри Данії та України Ларс Локк Расмуссен і Володимир Гройсман. З боку Данії у заході також бере участь голова МЗС Свен Міксер.

ЗМІ повідомляють, що у конференції візьмуть участь глави МЗС країн НАТО, ЄС, "Великої сімки", представники міжнародних організацій.

Відзначимо, перша Міжнародна конференції з питань реформ в Україні відбулася у минулому році в Лондоні.

Як писало QHA, під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Данії глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Великобританії Боріс Джонсон заявив, що Україні потрібно продовжувати курс реформ. Володимир Гройсман, у свою чергу, подякував Великій Британії за високу оцінку реформ в Україні і заявив, що країна налаштована йти цим шляхом.

Джерело: news.err.ee

QHA