НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Виконуючим обов'язки постійного представника Росії при ООН після смерті Віталія Чуркіна став його перший заступник Петро Іллічов. Про це повідомляє російський «Интерфакс».

У постголовуванні РФ при ООН Іллічов виконуватиме обов'язки глави російської дипмісії до призначення нового постпреда РФ при Всесвітній організації.

Раніше Іллічов працював у диппредставництвах СРСР при Маврикії та Кенії. У МЗС РФ він працював на посадах при Департаменті Африки.

З 2012 року працює в постпредставництві Росії при ООН у Нью-Йорку, спершу був одним із заступників Чуркіна, а потім став першим його заступником.

Нагадаємо, за день до свого 65-річчя у Нью-Йорку помер постпред Російської Федерації при ООН Віталій Чуркін. За даними американських ЗМІ, причиною смерті стали проблеми з серцем.

У РБ ООН Віталій Чуркін захищав агресивні дії Кремля, виправдовував анексію Криму РФ і заперечував присутність російських військ на Донбасі. Стала широко відомою і викликала обурення світової громадськості цинічна фраза російського посла: «Дітей у Сирії посипають пилом, щоб видати їх за жертв бомбардувань».

ФОТО: інтернет

QHA