МОСКВА (QHA) -

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відмовився відповідати, чому уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову не допускають до українського політв'язня Олега Сенцова.

— Я не зможу вам відповісти на це запитання (чому Денісову не пускають до Сенцова). Цю тему веде моя колега Москалькова, вона перебуває у контакті з українськими візаві щодо цього. Ми сподіваємося отримати докладну інформацію, — зазначив він.

Окрім цього Пєсков заявив, що Сенцов нібито не «утримувана особа» і засуджений за «досить тяжкою статтею».

— Що стосується Сенцова, у будь-якому випадку — його, звичайно, не можна вважати утримуваною особою, тому що він засуджений, причому за досить тяжкою статтею.

У свою чергу, російський омбудсмен Тетяна Москалькова додала, що Денісова перебуває на території Ямало-Ненецького округу незаконно.

— Денисова знаходиться на Ямалі з порушенням російського законодавства, вимагає допуску до громадянина Росії. Отримавши очікувано негативну відповідь, вона звернулася за допомогою в отриманні підтвердження про стан здоров'я цієї людини — Сенцова.

Нагадаємо, Людмила Денисова заявила, що їй відмовили у зустрічі з Олегом Сенцовим. За словами Денісової, начальник управління відмовився надавати будь-яку інформацію про стан в'язня.

Раніше уповноважені з прав людини України та Росії домовилися відвідати по 34 ув'язнених на територіях обох країн.

Джерело: УНІАН, ТАСС

QHA