МОСКВА (QHA) -

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що військовими діями не домогтися поліпшення «прав жителів Донбасу», а «віддати Крим було б злочинним», повідомляє ТАСС.

— У наших інтересах зберегти цей унікальний документ Мінські домовленості, які реально забезпечують права жителів Донбасу. Альтернатива війна, я думаю, ніхто тут не хоче війни з Україною. Треба змусити радикалів і неонацистів, які правлять балом на Україні, змусити знати своє місце, виконувати те, під чим вони підписалися..., — сказав він.

Щодо російської анексії Криму, Лавров заявив наступне:

— Крим віддавати в руки нацистів, які здійснили переворот у Києві, і на цій хвилі прийшло нинішнє керівництво, було б, я вважаю, злочинним.

Далі міністр закордонних справ РФ згадав лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша, який, за його словами, «відразу після цього державного перевороту заявив, що росіянин українця ніколи не зрозуміє, ніколи не українською розмовлятиме, тому росіян у Криму не повинно бути...».

Як повідомлялося раніше, до 1 вересня 2017 року Вашингтон відповість на рішення Москви істотно скоротити штат співробітників американської дипмісії в Росії.

ФОТО: інтернет

QHA