МОСКВА (QHA) - -

Влада РФ відмовили матері Олега Сенцова в помилування сина.

У департаменті з питань помилування Управління президента РФ по забезпеченню конституційних прав повідомили Людмилі Сенцовій, що для початку процедури помилування український режисер повинен сам в письмовій формі звернутися до президента Росії.

У повідомленні говориться, що Сенцов нібито є громадянином РФ.

- Відповідно до Положення про порядок розгляду клопотань про помилування в Російській Федерації, процедура помилування починається з особистого клопотання засудженого до президента РФ в письмовій формі через адміністрацію виправної установи, де він відбуває покарання. При розгляді клопотання про помилування засудженого враховуються клопотання інших осіб (в тому числі родичів), - наголошується в листі російського відомства.
 

QHA повідомляло, що Людмила Сенцова звернулася до президента Росії Володимира Путіна з проханням про помилування Олега Сенцова. 

Політв'язня 14 серпня відвідала російська правозахисниця Зоя Свєтова. Вона зазначила, що Сенцов знаходиться в ясній свідомості, від своїх вимог він відмовлятися не збирається. За її словами, Сенцов в основному лежить, схуд на 17 кілограмів.

QHA