МОСКВА (QHA) -

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що формулювання українського законопроекту про реінтеграцію Донбасу ні де-юре, ні де-факто є неприйнятним.

— Цей закон має доволі декларативний характер. Там міститься стаття, де Російська Федерація називається агресором. І також там не міститься жодної згадки про Мінські домовленості, сказав Пєсков.

Прес-секретар Путіна зазначив, що подібні формулювання для Росії неприйнятні.

Він звернув увагу, що президент України Петро Порошенко підписав цей документ, чим зазначив свою згоду на виконання затверджених домовленостей.

— Така юридична суперечність має місце. І ми це констатуємо, додав Пєсков.

Він ще раз акцентував увагу на тому, що закон має декларативний характер. Крім того, за його словами, другий розглянутий законопроект є важливішим.

— Там же є ще один законопроект, який вже йде в руслі продовження особливого статусу Донбасу. Ось це вже важливий законопроект. Бо закінчення терміну дії попереднього закону про особливий статус, звісно, викликало в усіх заклопотаність, сказав Пєсков.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України в першому читанні прийняла президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу і на рік продовжила особливий статус Донбасу.

Джерело: РИА Новости

QHA