СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Депутат російського парламенту від окупованого Криму Руслан Бальбек виступив з пропозицією перевірити усіх кримських "чиновників", у тому числі за допомогою детектора брехні, на наявність майна в Україні та за кордоном.

За його словами, такі "держслужбовці" можуть виявитися агентами іноземних спецслужб.

— Держслужбовці, у яких ці факти підтвердяться, можуть стати об'єктами вербування іноземних спецслужб. Держслужбовці мають пройти співбесіду на поліграфі, — заявив депутат.

Бальбек зазначив, що у деяких "чиновників" майно записано на родичів або батьків, і ці люди можуть виявитися у "фінансовій пастці".

— Загроза втратити нерухомість або бізнес за межами Криму може стати головним чинником на шляху до зради своєї країни. Ну, а якщо спливають факти, що держслужбовець не вказав усі джерела своїх доходів, у тому числі за кордоном, то потрібно у принципі вносити зміни до кадрової політики. Що називається, нічого особистого, тільки логіка і факти, — підкреслив депутат.

Раніше QHA писало, що Руслан Бальбек у Державній думі відзначився ще однією абсурдною заявою, заявивши, що українські спецслужби планують провести «атаку дронів» на окупований Крим.

Він стверджував, що йому цю інформацію нібито передали «кримські татари, які живуть в Україні», а атака буде заявлена ​​як «акція кримськотатарського опору».

Джерело: РИА новости

QHA