СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Так званий "Комітет дорожнього господарства" анексованого Криму приєднають до "Мінтрансу".

Відповідний указ опубліковано на сайті кримського "уряду". Там йдеться, що "наступником прав і обов'язків "комітету" стане "Мінтранс".

Для ліквідації комітету створять спеціальну комісію.

Як повідомляє "Крыминформ", керівник "комітету дорожнього господарства" Сергій Карпов стане новим "міністром транспорту" Криму.

— Найближчим часом голова Криму Сергій Аксенов на робочій нараді з Карповим обговорить питання розвитку галузі, — відзначили джерела видання в "уряді" Криму.

 

Сергія Карпова призначили керівником "Державного комітету дорожнього господарства" Криму в листопаді 2017 року. До цього він був керівником територіального управління "Російських автомобільних доріг".

"Комітет дорожнього господарства" створив "голова" уряду Криму Сергій Аксенов у липні 2017 року. Його перетворили зі "Служби автомобільних доріг", яку, у свою чергу, раніше вивели з "управління Мінтрансу".

До завдань "комітету" входила допомога, бюджетування, реконструкція та утримання усіх доріг на анексованому півострові. Його роботу курирував "віце-прем'єр" Криму Віталій Нахлупін.

Нахлупіна затримали у Москві 17 жовтня. Пізніше його заарештували на два місяці за підозрою в отриманні хабара в особливо великому розмірі. Разом з ним заарештували також "екс-заступника міністра транспорту" Криму Валентина Дукорського і колишнього "першого заступника голови комітету конкурентної політики" Криму Ярослава Сливку.

Одночасно із затриманням Віталія Нахлупіна російські силовики прийшли з обшуками в структури, які він курирував. Віталій Нахлупін у 2010 році став депутатом кримського парламенту. У 2016 році, вже після анексії півострова Росією, він зайняв пост "віце-прем'єра" Криму.

QHA