КИЇВ (QHA) -

 

"Рада міністрів" Криму сьогодні, 31 жовтня, погодила кандидатури Ірини Ківіко та Євгена Кабанова на посаду "віце-прем'єрів" в "уряді" півострова.

Про це повідомляє прес-служба "парламенту".

Ірина Ківіко як "заступник" Аксенова буде відповідати за економіку і фінанси Криму.

У 1994 році Ківіко закінчила Кримський сільськогосподарський інститут імені Калініна за спеціальністю "бухгалтерський облік".

У 90-х рр. Ківіко працювала на різних посадах в податковій Сімферополя, а в 2004—2006 роках була заступником начальника податкової АРК.

У 2006—2010 роках вона займала посади заступника голови ДАТ "Чорноморнафтогаз", ТОВ "Кримавтопорт" і ВАТ "Кримавіабуд". У 2010 році Ківіко повернулася в сімферопольську податкову.

Після анексії її кар'єра пішла вгору. У жовтні 2014 року Ківіко була призначена "заступником міністра фінансів" Криму, а з грудня 2015 року до теперішнього часу займала посаду "міністра фінансів".

Ірина Ківіко потрапила в число кримських "чиновників", щодо яких у вересні 2016 року Мінфін США ввів санкції.

Євген Кабанов відповідатиме за реалізацію Федеральної цільової програми.

У 2004 році він закінчив Севастопольський національний технічний університет за спеціальністю "економіка".

Після навчання Кабанов зайнявся бізнесом. З грудня 2005 — травень 2014 року був директором будівельної компанії "Інтербудсервіс". Кабанов також був обраний депутатом Законодавчих Зборів Севастополя VI скликання від "Партії Регіонів".

У 2014 році він перейшов на бік окупантів і вступив в російську ЛДПР. Він перереєстрував своє підприємство за російським законодавством.

У вересні 2014 року Кабанов став депутатом "Держради Республіки Крим".

У липні цього року Кабанов піддався критиці з боку Ігоря Лєбедєва — сина голови ЛДПР Володимира Жириновського — за обіцянку подарувати квартиру футболістові російської збірної в разі її перемоги над збірною Хорватії в матчі ¼ фіналу Чемпіонату світу.

Після цього Кабанов вийшов з ЛДПР.

Кабанов відомий тим, що в лютому 2017 року написав відкритого листа президенту США Дональду Трампу з вимогою в терміновому порядку скасувати санкції.

 

Нагадаємо, раніше за Федеральну цільову програму відповідав віце-прем'єр Криму Віталій Нахлупін.

9 жовтня "голова" Криму Сергій Аксенов зняв з нього ці повноваження, оскільки Нахлупіна 17 жовтня заарештували за звинуваченням у корупції.

Разом з Нахлупіним затримали також "екс-заступника міністра транспорту" Криму Валентина Дукорського і колишнього "першого заступника голови комітету конкурентної політики" Криму Ярослава Сливку.

QHA