СЕВАСТОПОЛЬ/АКЪ-ЯР (QHA) -

Групи спеціального призначення військ РФ прибули на територію окупованого Криму для виконання завдань в рамках запланованих навчань. Заяву про це розмістила прес-служба Південного військового округу Росії.

— У рамках командно-штабного навчання на місцевості, що стартувало напередодні в Ростовській області, з'єднання спеціального призначення Південного військового округу розпочало активну фазу навчання. Групи спеціального призначення змішаним способом, автомобільною колоною на бронеавтомобілях «Тайфун» і «Тигр», а також зробивши десантування у парашутний спосіб з літаків військово-транспортної авіації, доставлені в райони виконання завдань на полігони Краснодарського краю і Республіки Крим.

За інформацією оборонного відомства країни-агресора, до навчань було залучено понад 450 військовослужбовців і задіяно понад 100 одиниць спеціальної техніки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 2 квітня в окупованому Криму російські артилерійські підрозділи армійського корпусу і морська піхота провели військові навчання з виконанням стрільб. Згідно з легендою навчань, умовний противник закріпився на узбережжі. Для його знищення використовували гаубиці Д-30, реактивну систему залпового вогню «Град», 120-мм самохідні артилерійські знаряддя «Нона» і 122-мм самохідні гаубиці «Гвоздика». Для коригування вогню і контролю за результатами стрільб застосовувалися безпілотники.

ФОТО: інтернет

QHA