СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) - -

Розпочалася активна фаза стратегічного командно-штабного навчання Збройних сил РФ «Кавказ- 2016», повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України на своїй сторінці в Фейсбук.

За його даними, органи управління, з'єднання і частини, розгорнуті на полігонах Південного військового округу РФ і в окупованому Криму, знаходяться в повній бойовій готовності.

Угруповання військ Південного військового округу збільшено на 11,2 тисячі військовослужбовців за рахунок підрозділів Західного, Центрального, Східного військових округів і Повітряно-десантних військ РФ.

За даними розвідки, сили і засоби Повітряно-космічних сил РФ знаходяться в готовності до надання безпосередньої авіаційної підтримки дій наземного і морського компонентів навчань. Корабельні угрупування Чорноморського флоту і Каспійської флотилії вийшли з пунктів постійного базування і почали перехід до морського полігону Опук у Криму і північно-західної частини Каспійського моря відповідно.

Одночасно почалися командно-штабні тренування з'єднань і частин першого (Донецьк) і другого (Луганськ) армійських корпусів Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу РФ.

ФОТО: інтернет

QHA