РОЗДОЛЬНЕ (QHA) -

Сьогодні, 22 червня, у підконтрольному Кремлю Роздольненському районному суді розпочалося засідання у справі в'язня Кремля — ​​Володимира Балуха, передає громадська організація Крим SOS.

Як повідомляють правозахисники, на суді триває слухання заведеної на Балуха справи по нібито побиття ним начальника ІТТ у Роздольному. Відзначається, що українець має виснажений вигляд, адже сьогодні — 96-й день голодування Володимира Балуха.

Адвокат Еміль Курбедінов опублікував на своїй сторінці у Facebook фотографію Балуха.

Архієпископ Кримський і Сімферопольський Климент повідомив, що українець вирішив перейти на сухе голодування.

— Спілкувався з Балухом. Володимир повідомив, що керівництво Сімферопольського СІЗО ухвалило рішення виселити його з одиночної камери і перевести в загальну камеру, оскільки вони вважають, що політв'язень припинив голодування. Володя офіційно заявляє, що переходить на сухе голодування, — сказав він.

Раніше заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, повідомив, що у камері Балуха у сімферопольському СІЗО встановлено відеоспостереження.

За його словами, такі методи практикуються в особливих випадках, коли ув'язнені мають резонансну справу. Чийгоз зазначив, що до Балуха щодня заходять з перевірками. Однак, незважаючи на "складну ситуацію", він продовжує голодувати.

Раніше стало відомо, що підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд в окупованому Криму продовжив Володимиру Балуху запобіжний захід. Таким чином, він буде знаходиться у місцях позбавлення волі до 18 серпня.

Раніше український МЗС констатував значне погіршення здоров'я Володимира Балуха.

Нагадаємо, Балух оголосив безстрокове голодування, протестуючи проти вироку суду, який засудив його на 3 роки і 7 місяців позбавлення волі за громадянську позицію. Володимир Балух відбуватиме термін у колонії-поселенні. Українського активіста взяли під варту в залі суду.

Джерело: Крим SOS, 15 хвилин

QHA