СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму за минулий рік було зафіксовано понад дві тисячі порушень російського антикорупційного законодавства. Про це повідомив секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев під час наради з питань забезпечення законності та правопорядку в регіонах анексованого півострова.

За його словами, в окупованому Криму рівень корупції залишається високим.

— Залишається високим рівень корупції, особливо у сфері закупівель для державних і муніципальних потреб. У 2017 році виявлено близько двох тисяч порушень антикорупційного законодавства, до відповідальності притягнуто близько тисячі посадових осіб, — зазначив він.

При цьому, Патрушев заявив, що на півострові складна криміногенна ситуація.

— Криміногенна ситуація залишається складною. Це у значній мірі обумовлено зростанням особливо тяжких злочинів і злочинів, скоєних у стані сп'яніння, недостатнім рівнем розкриття кримінальних діянь.

За його словами, «ще не у повній мірі вирішені завдання із забезпечення захисту потенційно небезпечних об'єктів від терористичних посягань».

QHA повідомляло, що 32% кримчан відзначає високий рівень корупції на півострові. Згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки, 27% опитаних відповіли, що рівень корупції не змінився та як і раніше залишається високим, а 5% респондентів заявили, що корупції стало більше.

Джерело: BSNews

QHA