СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У анексованому Криму на незаконних виборах депутатів Державної Думи РФ станом на 18:00 проголосували 42,37% виборців. У Севастополі явка виборців на дільниці станом на 18:00 склала 40,47%. Такі цифри опубліковані на офіційному сайті Центрвиборчкому РФ.

Нагадаємо, вчора, 18 вересня, громадяни Росії голосували за депутатів парламенту. Вважаючи Крим власною територією, всупереч міжнародному праву, Росія незаконно відкрила виборчі дільниці на окупованій частині України.

Більшість країн світу відмовилися надсилати спостерігачів на вибори до Криму. ОБСЄ і Венеціанська комісія також не буле моніторили результати голосування на окупованому півострові.

Україна рішуче засудила проведення Росією виборів на своїй території та закликала інші країни не визнавати їх результати, зберігаючи політику невизнання анексії Кримського півострова.

У МЗС України заявили, що «будь-які результати цих виборів є нікчемними», і відзначили, що проведення парламентських виборів у Росії з порушенням міжнародного права ставить під сумнів легітимність обраної Держдуми і є фактором для посилення санкцій проти РФ.

У мережі Інтернет вже з'явилися відеодокази фальсифікації виборів у Росії.

ФОТО: інтернет

QHA