ЯЛТА (QHA) -

 

У Криму звільнено начальника Ялтинської районної електромережі (РЕМ), яка входить до структури "Крименерго" Сергія Лучина.

Це рішення ухвалив так званий міністр палива і енергетики Вадим Бєлік на зустрічі з "головою" уряду анексованого півострова Сергієм Аксеновим, під час якої сторони обговорили підсумки службової перевірки в Ялтинській РЕМ.

За словами Бєліка, також звільнено заступника Лучина Ігоря Хасанова.

— Сьогодні ми бачимо повну бездіяльність з боку «Крименерго» — з боку керівництва, з боку безпеки. Я дав команду сьогодні розірвати трудовий договір з начальником Ялтинської РЕМ Лучином Сергієм Вікторовичем. Вийшли накази про звільнення Лучина і Хасанова.

Як пояснив "міністр палива і енергетики", виявлена ​​зацікавленість Лучина і Хасанова в роботі приватних фірм, які займаються техприєднаннями в Ялтинському регіоні.

Аксенов також доручив провести перевірки в інших територіальних підрозділах «Крименерго».

 

Раніше повідомлялося, що так званий «заступник директора Департаменту начальника Управління земельних відносин Департаменту з майнових та земельних відносин» попався на отриманні хабара на суму в 500 тисяч рублів. Чиновника взяли під варту терміном на 2 місяці.

В Алушті засудили до чотирьох років позбавлення волі колишнього "начальника управління капітального будівництва адміністрації міста". Його визнали винним в отриманні хабарів і у зловживанні посадовими повноваженнями.

 

Джерело: glava.rk.gov.ru

QHA