СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Станом на сьогодні, 23 жовтня, у лікарнях залишаються 47 постраждалих через вибух і розстріли у Керченському політехнічному коледжі, заявив "голова" уряду Криму Сергій Аксенов.

За його словами, у багатьох постраждалих — тяжкі поранення, на них чекає довгий процес реабілітації. Деякі отримають інвалідність.

Сім'ям загиблих у керченській трагедії мають виплатити додатково по мільйону рублів.

Постраждалим також мають намір виділити кошти.

— 23 сім'ї поранених отримали допомогу з республіканського бюджету по 500 тисяч рублів і за розпорядженням уряду РФ отримають від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у залежності від ступеня отриманих травм. Тут, з точки зору видачі довідок, питання затягнеться через встановлення діагнозу.

 

Раніше Аксенов заявив, що сім'ям загиблих у політесі виділять з бюджету Росії по 1 мільйону рублів, а постраждалим — по 500 тисяч рублів.

Після трагедії у політесі 22 сім'ї вирішили перевести своїх дітей до інших навчальних закладів. «Голова» Криму Сергій Аксенов при цьому заявив, що 80% навчальних закладів в анексованому Криму не відповідають правилам безпеки.

17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. У Слідчому комітеті Росії заявили, що їх влаштував четвертокурсник Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці у бібліотеці. У результаті події в коледжі загинула 21 людина, включаючи підозрюваного.

 

Джерело: РИА Крым

QHA