КИЇВ (QHA) -

У лютому 2018 року до річниці від дня окупації Криму відбудеться велика інформаційна кампанія, присвячена анексії українського півострова. Про це в інтерв'ю QHA розповіла перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

За її словами, Міністерство інформаційної політики (МІП) планує велику комунікаційну кампанію.

— Зараз готується контент комунікаційної кампанії. В рамках кампанії "Крим — це Україна" ми щорічно проводимо такі акції. Наприклад, два роки тому ми зняли фільм "Крим.Спротив". Тобто, ми говоримо не тільки про окупацію, але й про опір, який пояснює, чому ці репресії є. Стратегія окупантів зводиться до того, щоб люди змирилися і не чинили опору, — сказала вона.

Джапарова також зазначила масштаб російської пропаганди про Крим. За її словами, в РФ взяли понад 3 тисяч законодавчих актів, присвячених анексії Криму.

— Починаючи від валюти і закінчуючи фільмами, вони активно пропагують російський статус Криму. Знімають фільми в Криму, ведуть пропаганду через спорт, — сказала вона.

Говорячи про сіті-лайти, присвячені кримськотатарському активісту Емір Усеіну-Куку, вона зазначила, що ця акція відбулася за фінансової підтримки Міністерства інформаційної політики:

— 140 подібних сіті-лайтів розміщено по всій Україні. 40 у Києві, а решта в усіх містах-мільйонниках.

Як писало QHA, раніше на центральних вулицях української столиці з'явилися банери, що закликають писати листи кримськотатарському активісту Емір-Усеіну Куку.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала взяти участь у марафоні написання листів на підтримку кримського політв'язня Емір-Усеіна Куку.

Напередодні Нового року стало відомо, що в СІЗО Краснодарського краю били та цькували собаками Емір-Усеіна Куку і Вадима Сірука.

QHA