МОСКВА (QHA) -

Московська влада не дала своєї згоди на проведення акції на підтримку незаконного засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, повідомила її організатор, російська письменниця Аліса Ганієва.

Вона зазначила, що акцію планували провести 2 червня, проте міська влада, пославшись на порушення прав та інтересів москвичів, які не братимуть участі в акції, відмовила у її проведенні.

Тим часом, Ганієва запевнила, що акція відбудеться всупереч забороні.

Нагадаємо, що 1 і 2 червня відбудеться глобальна акція #SaveOlegSentsov. Активісти, які вимагають від уряду Росії звільнити українського кінорежисера, кримчанина Олега Сенцова, оголосили про план своїх дій перед Чемпіонатом світу з футболу, який Росія збирається приймати з 14 червня.

Сьогодні стало відомо, що засуджений на 10 років у справі «кримських терористів» антифашист Олександр Кольченко вирішив оголосити голодування на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Відзначимо, Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів. 29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

QHA