КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку із рішенням Московського міського суду про продовження на 2 місяці терміну утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка.

Про це йдеться в офіційній заяві зовнішньополітичного відомства.

— Відмова суду у зміні запобіжного заходу свідчить про продовження тиску на утримуваного громадянина України та упередженість російських судових органів, — йдеться у повідомленні, опублікованому у Facebook.

МЗС закликає світову спільноту і міжнародні правозахисні інститути вжити усіх можливих правових, політичних та економічних заходів з метою звільнення і повернення в Україну її громадян, які незаконно утримуються на території Росії за сфальсифікованими політично мотивованим звинуваченнями.

Раніше QHA повідомляло, що московський суд продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенко. Про це на своїй сторінці повідомив адвокат Марк Фейгін.

Сущенко перебуватиме під вартою до 30 березня.

Нагадаємо, спеціальний кореспондент інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був заарештований у Москві 30 вересня 2016 року і звинувачений у шпигунстві на користь української держави. Його утримують у московській в'язниці Лефортово.

QHA