КИЇВ (QHA) -

Метою обшуків у першого заступника голови Державної міграційної служби Діни Пимахової було вилучення грошей.

Про це заявили у прес-служба НАБУ.

— Обшуки проводяться з метою пошуку та вилучення коштів, ймовірно отриманих посадовою особою ГМС та іншими посадовими особами як неправомірна вигода, а також виявлення та фіксації інших відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, сказано у повідомленні.

У відомстві наголосили, що 24 січня провели ряд обшуків.

Всі вони проходять у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні "за фактами отримання хабарів посадовою особою ГМС, яка займає особливо відповідальне становище".

— За даними слідства, організована злочинна група осіб (до складу якої, ймовірно, входили посадові особи Державної міграційної служби) із залученням керівників і співробітників Головного управління ДМС у Києві, ввела злочинну схему легалізації іноземних громадян на території України, зокрема вихідців з країн Близького Сходу, повідомили у прес-службі.

Правоохоронці вважають, що вони за грошову винагороду видавали дозвіл на проживання, а також оформлювали українське громадянство з використанням підроблених документів з подальшою видачею паспортів громадян України для виїзду за кордон.

Нагадаємо, сьогодні в будинку першого заступника Державної міграційної служби Діни Пимахової пройшли обшуки. За словами її адвоката, ні в квартирі, ні в машині клієнта правоохоронці нічого не знайшли і нічого не вилучили. Адвокат вважає, що його клієнт не може бути учасником злочину, оскільки на момент його вчинення був за кордоном, що підтверджується позначкою у паспорті.

QHA