КИЇВ (QHA) -

Поблизу будівлі Верховної Ради поліція проводить слідчі дії за рішенням суду в рамках кримінальних проваджень. Про це повідомив заступник глави Нацполіції, начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

— 3 березня співробітниками поліції Києва проводяться слідчі дії у наметовому містечку, розташованому біля Верховної Ради. Процесуальні дії проводяться на підставі двох рішень суду і в рамках кримінальних проваджень, які розслідують слідчі поліції Києва. Підтримка поліцейськими забезпечена на вимогу слідчого, — зазначив він.

Крищенко підкреслив, що заходи проводяться у двох кримінальних справах: за фактом спроби захоплення Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац) і щодо подій 27 лютого під будівлею Верховної Ради.

Заступник голови Нацполіції додав, що близько 50 жителів містечка під ВР доставили в райуправління поліції через вчинення опору під час проведення слідчих дій.

— Постанова суду дає слідчим можливість працювати на місці скоєння протиправних дій, вилучати речові докази та опитувати можливих свідків. Будемо вилучати предмети, які використовувалися для нападу на поліцейських, нанесення тілесних ушкоджень. Уже зараз вибухотехніки вилучають декілька предметів, візуально схожих на заряджені гранати. Також будемо вилучати речі, які проходять по іншим кримінальним виробництвам.

QHA повідомляло, що сили поліції оточили наметове містечко прихильників Міхеїла Саакашвілі біля Верховної Ради.

Джерело: Українська правда

QHA