СТРАСБУРГ (QHA) -

Під час літньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) у Страсбурзі сьогодні, 27 червня, обговорять анексію Криму.

Обговорення теми «Колонізація Криму як неоімперський політичний інструмент Кремля» розпочнеться о 13:00 (14:00 за Києвом).

На порядку денному роботи ПАРЄ також такі теми, як «Нові обмеження діяльності НУО в державах-членах Ради Європи», «екстратериторіальна обробка заяв про надання притулку і створення безпечних центрів прийому біженців за кордоном», «Наслідки впливу на права людини «зовнішнього виміру» політики ЄС з надання притулку і міграції: з очей геть — з серця геть?», «Переслідування представників ЛГБТ суспільства у Чеченській Республіці (РФ)».

Так, сьогодні виступлять прем'єр-міністр Словаччини Петер Пеллегріні та міністр міграції Греції Дімітріос Вітсас.

QHA повідомляло, що представник Швейцарії Ліліан Морі Паскьє стала президентом ПАРЄ. Відповідне рішення ухвалили депутати ПАРЄ під час засідання літньої сесії. Паскьє стала 32-м президентом ПАРЄ. Попередній президент ПАРЄ Мішель Ніколетті пішов у відставку, оскільки не був переобраний на минулих в Італії парламентських виборах.

Джерело: Укрінформ

QHA