КИЇВ (QHA) -

На весняній сесії ПАРЄ обговорюватимуть розслідування корупції у Раді Європи, дії Росії і проект "Північний потік – 2". Про це написав глава української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

— Це буде дуже важлива сесія — з результатами розслідування корупції у ПАРЄ, з продовженням ганебної AdHoc-комітету для продавлювання повернення росіян, з можливими терміновими дебатами про корупцію у Раді Європи і злочинної діяльності РФ по всьому світу, з круглим столом щодо "Північного потоку  2" за участю CEO Нафтогазу, з ухваленням резолюції щодо гібридної війні, де я є співдоповідачем, — написав він.

При цьому, за його словами, він не зможе бути присутнім через хворобу.

— Вірю, що українська делегація добре впорається сама — передав їм усі справи, які були зав'язані на мені. Вони підстрахують. Але ціна однієї лікарської помилки може позначитися не тільки на персональному стані здоров'я, — написав він.

QHA повідомляло, що ПАРЄ вимагає від Росії скасувати заборону на діяльність Меджлісу кримськотатарського народу в Криму і зняти обмеження на в'їзд на анексований півострів членам Меджлісу. Європейські парламентарії виступили із закликом звільнити всіх українських політв'язнів, а також гарантувати доступ для міжнародних організацій в Крим.

QHA