ОТТАВА (QHA) -

Канада має більше підтримувати Україну в її протистоянні російській агресії. Про це повідомив народний депутат від опозиційної Консервативної партії Джеймс Безан під час виступу в парламенті Канади.

Він зазначив, що тільки діями і силою можна допомогти Україні захистити суверенітет.

— Путіна провокує слабкість. Саме тому Канада має стійко стояти поруч з Україною, нашим другом і союзником. Тільки рішучими діями і силою ми можемо допомогти Україні захистити суверенітет, відновити територіальну цілісність і припинити незаконну окупацію путінськими посіпаками.

Безан підкреслив, що раніше Канада активно підтримувала Україну, а зараз робить недостатньо в цьому напрямку.

— Хоч Консервативна партія залишається світовим лідером в підтримці України, соромно, що чинний уряд Канади не наслідує цей приклад.

Так, нардеп закликав уряд Канади звертати більше уваги на потреби України.

— Путін і його кремлівські клептократії продовжують незаконно окупувати Крим і вести війну на українському Донбасі. РФ посилила військові дії на сході України цієї весни, вбиваючи українських військових, цивільних і дисидентів, які виступають проти путінського вторгнення в Україну. Це має припинитися. Канада має робити більше для допомоги нашому союзнику Україні.

За словами Безана, його партія підтримує передачу летальної зброї Україні.

QHA повідомляло, що депутати Консервативної партії Канади на чолі з Ендрю Широм закликали уряд країни передати Україні зброю, що призначалася курдам для боротьби з терористичною організацією «Ісламська держава». Озброєння, сумарна вартість якого становить 9,5 млн доларів, включає в себе гвинтівки, кулемети, легкі міномети, гранатомети і протитанкові комплекси.

Джерело: Укрінформ

QHA