АМСТЕРДАМ (QHA) -

Нижня палата парламенту Нідерландів схвалила законопроект, яким вводиться в дію ратифікація «Угоди про асоціацію Україна-ЄС». Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на кореспондента з місця подій.

Стверджується, що всього 55 депутатів зі 150 голосували «проти» законопроекту, при тому, що підтримали його 89 обранців.

Далі до голосування має приступити Верхня палата парламенту країни (Сенат Нідерландів, — ред.). Повернення до цього питання планується навесні 15 березня.

Президент України Петро Порошенко через свою сторінку у Facebook подякував парламентській більшості Нідерландів і особисто прем'єр-міністру країни Марку Рютте за голосування.

— Вітаю рішення Нижньої палати парламенту Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Дякую Марку Рютте і парламентській більшості за далекоглядну позицію та підтримку взаємовигідного проекту. Очікуємо рішення Сенату.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у жовтні 2016 року прем'єр-міністр Голландії Марк Рютте заявив, що Нідерланди можуть ратифікувати угоду Україна-ЄС за певних умов, посилаючись на результати квітневого референдуму, на якому голландці виступили проти цієї угоди. У той же час нідерландський референдум носить консультативний характер, а остаточне рішення має приймати уряд.

ФОТО: інтернет

QHA